KOKUSUZ TİNER

Kokusuz tiner çeşitleri, tinerin kendine has kokusunun olmadığı tiner çeşitlerinin başında kokusuz tiner gelir. Normal şartlar altında tinerin rahatsız edici ve uzun süre solunması durumunda insan sağlığına zararlı etkisi vardır. Bu nedenle bir kısım insanlar tinerin kokusundan etkilenerek bir kısım solunum yolu rahatsızlıkları ile karşılaşabilirler. Özellikle tiner kokusuna vücudu tepki veren kişilerin kullanımı için kokusuz tiner üretimi yapılmıştır. Bu sayede tinerle haşir neşir olan kişiler bu olumsuz durumdan etkilenmeden tiner kullanımına devam edebilirler. DNC Kimya olarak kokusuz tiner üretiminde de pazarın öncü kuruluşları arasındayız. Üstün teknolojik imkânlarla donatılmış olan üretim tesislerimizde olması gereken karışım oranlarında tiner üretimini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizden talep gelmesi durumunda ücretsiz numune desteği de sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aldıkları numunelerle ürünlerimizi test etme imkânına da kavuşabilirler.

Kokusuz Tiner

Kokusuz tiner, tinerin kendine has kokusunun bulunmadığı tiner çeşitlerinden biridir. Söz konusu tiner, tiner kokusundan etkilenenler, solunum yolu rahatsızlıkları olanlar için çok idealdir. Bu tiner de diğer tiner çeşitleri gibi boya ve vernik türlerinin inceltilmesi için kullanılır. Ayrıca kuru temizleme sektöründe kullanılan temizleme tineri de kokusuz tinerdir. 
Tiner üretiminde de diğer kimyasallarda olduğu gibi sektörün öncü firmalarından biriyiz. Müşterilerimizin bu kapsamdaki taleplerine en kısa sürede cevap vererek kaliteli hizmetle buluşmalarını sağlıyoruz. Modern laboratuvar şartlarında ürettiğimiz tiner çeşitleri ile müşterilerimizin sektör faaliyetlerinde ön plana çıkmalarını sağlıyoruz. 

Kokusuz Tiner Nedir?

Tiner, belli ölçüde kimyasal ürünlerin bir araya gelmesi ile üretilen yeni bir kimyasaldır. Kullanılan kimyasal ve solvent ürünler nedeniyle tinerde kendine has bir koku ortaya çıkar. Bu ihtiyaçtan kaynaklı olarak kokusuz sentetik tiner üretimi ön plana çıkmıştır. 
Tinerin üretiminde kullanılan hammaddelere, kokunun etkisini ortadan kaldırıcı başka bir kimyasal katılması ile kokusuz sentetik tiner elde edilir. Üretilen bu kimyasal ile boya sektöründe faaliyet gösterip, tinerin kokusundan rahatsız olanların karşılaştığı olumsuzlukların önüne geçilebilir. 

Tinerin boya ve otomotiv sektöründe vazgeçilmez bir madde olduğu göz önünde bulundurulduğunda kullanımında aşağıdaki hususlara dikkat edilmesinde fayda vardır. 
•    Tinerin yanıcı bir madde olduğu bilinci ile hareket edilmelidir. 
•    Tiner katılacak boya ve vernik çeşitlerine uygun reçetede tiner uygulaması yapılmalıdır. 
•    Tinerin saklama koşullarına her zaman riayet edilmesi gerekir. 
•    Tiner, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. 
•    Tinerin uçucu özelliği göz önünde bulundurularak muhafaza esnasında ağzı kapalı tutulmalıdır.  

Kokusuz Tiner Çeşitleri Nelerdir?

Kokusuz tiner de kendi içinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Bu kapsamda ihtiyacınıza uygun tiner çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Aşağıdaki tiner çeşitleri kullanılarak boya ve vernik çeşitlerinde istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. 

Kokusuz Selülozik Tiner

Kokusuz ürünler arasında dikkat çeken tinerlerden ilki kokusuz selülozik tinerdir. Söz konusu tiner, kokusuz olmasının yanında selüloz bazlı boya ve vernik türlerinin inceltilmesinde kullanılır. Bunun yanında boya ve vernik malzemelerinin temizlenmesi ya da yanlış boya uygulaması yapılan bölümlerin ortadan kaldırılması için de bu tiner kullanılır. 

Kokusuz Sentetik Tiner

Kokusuz tiner çeşitleri arasında yaygın olarak kullanılan tinerlerden biri de sentetik tinerdir. Sentetik bazlı boya ve verniklerin inceltilmesi için kullanılan bu tiner çeşidi, aynı zamanda bu tür boya ve verniklerin sebep olduğu lekelerin de ortadan kaldırılması için kullanılır. 

Tiner çeşitleri arasında önemli bir yere sahip ürünlerden biri de kokusuz sentetik tinerdir. Tinerin kulanım alanı, boya ve sanayi alanlarında oldukça geniştir. Boya ve verniğin kullanıldığı her ortamda tinerin varlığından da söz etmek mümkündür. Boya ve vernikleri inceltmek için kullanılan tiner çeşitleri, ürünlerin çok daha etkili şekilde kullanılması için aktif görev alır. Bu nedenle sektör faaliyetlerinde kaliteli tiner çeşitleri ile işlem yapmak gerekir. 
Tinerin kendine has bir kokusu vardır. Bu koku, tinerle uğraşanları zaman zaman rahatsız eder. Söz konusu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için kokusuz sentetik tiner çeşitleri ortaya çıkmıştır. Bu tinerin kullanımı ile tiner kullanımından kaynaklı olarak karşılaşılan sorunların da önüne geçilmiş olur. 
DNC Endüstriyel Kimya olarak her türlü tiner çeşidini en iyi şartlarda üretiyoruz. Gelişmiş laboratuvar ortamında imal ettiğimiz tinerler ile boya ve verniklerden istediğiniz etkiyi elde etmeniz mümkündür. Talep etmeniz halinde sizlere ücretsiz numune desteği de veriyoruz. Ürünlerimizi test etmek ve satın almak için web sitemizdeki irtibat numaralarından bizi arayabilirsiniz. 

Kokusuz Tiner Kullanım Alanları Nerelerdir?


Genel anlamda tinerin kullanım amacı, boya, vernik ya da astar ürünlerinin inceltilmesidir. Kokusuz tiner çeşitleri ile söz konusu inceltme işlemi ile boyanın yüzeyde kalıcı olması ve daha gösterişli bir hal alması sağlanır. Bunun yanında boya ya da vernik işlemi sonunda oluşan kirliliğin ortadan kaldırılması için de tinere ihtiyaç vardır. 


Kokusuz tiner, adından da anlaşılacağı gibi rahatsız edici kokuya sahip olmayan bir tiner çeşididir. Bu nedenle çeşitli temizlik işlemlerinde de söz konusu tiner kullanılabilir. Örneğin kumaş üzerindeki yağ, boya ya da buna benzer, normal koşullarla çıkması mümkün olmayan lekeler tiner ile çıkarılabilir. 


Giyeceklere zarar verip vermediğini test etmek için giyeceklerin görünmeyen yüzeyinde tineri test etmeniz menfaatinize olabilir. Kumaşa zarar vermediğinizi gördüğünüzde, asıl lekenin üzerinde uygulamak için tineri pamuk ya da bez yardımıyla lekenin üzerine sürebilirsiniz.

  
Kokusuz Tiner Fiyatları 


Kokusuz tiner fiyatları, ürünün içeriğinde bulunan maddelere, ürünün miktarına ve buna benzer bir kısım kriterlere göre değişir. Bu kapsamda en sağlıklı fiyat teklifini firma görevlimizden alabilirsiniz. 

Kokusuz sentetik tiner, farklı ölçü ve ambalajlarda satışa sunulur. Bu kapsamda satılan ürünlerin fiyatı, bileşimine, miktarına, kalitesine markasına göre değişir. En sağlıklı fiyat bilgisini, firmamızı arayarak alabilirsiniz. Toplu alımlarınızda kokusuz sentetik tiner fiyatlarının çok daha cazip orana geleceğini bilmenizi istiyoruz. 
Boya ve tiner sektöründe öncü firma olarak faaliyetlerini sürdüren DNC Endüstriyel Kimya, sizleri her daim kaliteli ürünlerle tanıştırmaya devam ediyor. Siz de en kaliteli ürünleri temin etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Siz de bizimle iletişime geçerek en ideal kokusuz sentetik tiner çeşitlerini satın alabilirsiniz. 

Kokusuz tiner de diğer tiner çeşitleri gibi miktar, bileşim, marka gibi kritelere göre fiyatı belirlenen bir üründür. Bu kapsamda firmamızı arayarak ayrıntılı fiyat bilgisini alabilirsiniz. Firma görevlisi arkadaşlarımız sizlere hem ürünler hakkında bilgi verecek hem de fiyat konusunda sizi tatmin edici desteği sunacaktır. Bunun yanında, toplu alımda ürünleri çok daha uygun fiyata temin edeceğinize de emin olabilirsiniz. 
Endüstriyel kimya alanında sektörün öncü firmalarından olan DNC Kimya ile tüm tiner çeşitlerini uygun fiyata temin edebilirsiniz. Kokusuz tiner çeşitlerinde de firmamızdan beklediğiniz kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan ücretsiz numune desteği de alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet sayesinde ürünleri test ederek satın alma imkânına da kavuşabilirsiniz. Kaliteli ürünleri cazip fiyata satın alabileceğiniz DNC Kimya ile arzu ettiğiniz hizmet kalitesini bulabilirsiniz. Web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.   


DNC Kimya web sitesinde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Firma yetkilimiz size ürünler hakkında bilgi vereceği gibi fiyat teklifi konusunda da yardımcı olacaktır. Müşterilerimizden gelecek her boyuttaki talebi karşılayacak imkâna sahip olduğumuz üretim tesislerimizde sizler için en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Firmamızı tercih ederek en kaliteli ürünlere son derece cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler