MOLD GUARD

Mold Guard metal yüzey koruyucu ürünümüz boyalı, boyasız tüm yüzeylere tam bir tutunma saplar. Uygulandığı yüzeylerde şeffaf bir film tabakası oluşturur. Bu özelliği yüzeylerin dış etkilere karşı tam bir koruma sağlar. Polyester kopolimer bazlı yapı uygulama sonrası yüzeyde göz alıcı bir parlaklık bırakır. Üstün koruyucu özelliğinin yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılabilir. Klasik yöntemlere göre çok daha kalıcı bir görünüm ve temizlik sağlar. Oluşturduğu film tabakası tuzlu suların etkilerine karşı da mukavemetli olduğundan hassas metal parçaların korunmasında da güvenle kullanılır. Söz konusu malzemeler üzerinde havanın nem ve rutubeti ile iç ortamdaki asit buharları da dahil olmak üzere her türlü etkiye karşı tam bir yalıtım sağlar. Moldu Guard yüzey koruyucu ürünümüz bir sonraki üretimi bekleyen kalıpların yüzeylerini, deniz aşırı yolculuklarda boyalı boyasız metal yüzeyleri, bekleme kaynaklı oluşan pas oluşumunu engellemek, üretim sonrası nihai kullanıcıya ulaşana kadar raflarda bekleyecek tüm yüzeyleri korumak pas ve karıncalanma, kararmaların önüne geçmek için kullanılır.

Mold Guard Metal Yüzey Koruyucu Ürünümüz Etkilidir.


Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde şeffaf bir film tabakası oluşturur. Mold Guard ile kaplanan metal yüzey fiziksel darbelere karşı mukavemet kazanır. Üstün yüzey sertliği sayesinde sert yüzey darbeleri ve sürekli tekrarlanan sürtünmeler dâhil her türlü etkiye dayanarak söz konusu olumsuzlukların yüzeyde oluşturacağı deformasyonu engeller. Yüksek nem ve ağır mevsimsel şartlardan etkilenmeyen özel yapısı su itici özellik gösterir.


Mold Guard Metal Yüzey Koruyucu Ürünümüz Onarım Ve Dekoratif Amaçlı Kullanımı


Polyester kopolimer bazlı yapı uygulama sonrası yüzeyde göz alıcı bir parlaklık bırakır. Üstün koruyucu özelliğinin yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılabilir. Klasik yöntemlere göre çok daha kalıcı bir görünüm ve temizlik sağlar.


Metal Yüzey Koruyucu Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm
Sıvı / Berrak Şeffaf
Koku
Karakteristik Uçucu
Dokunma Temas Kuruması
15-30 Dakika ( % 50 bağıl nem, 25o C )
Uygulama Oranı
50 -100 gr / m2 ya da 30-50 mikron
Çok Katlı Uygulamalarda
Minimum 1 saat ( % 50 bağıl nem, 25o C )
Kaplama Arası Kuruma Süresi
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Mold Guard Metal Koruyucu Etkili Koruma Ve Temizlik Sağlar


Uygulama sonrası yüzeyde çok iyi bir temizlik sağlayarak esnek, kırılgan olmayan bir film tabakasıyla kaplar. Bu tabaka su, yağ ve tozların çalışan aksamların performansını olumsuz etkilemesini engeller. Oluşan tabakanın esnek ve kırılgan olmaması sayesinde sıvılarla temasında film tabakasında yırtılmalar oluşması mümkün değildir. Oluşturduğu film tabakası tuzlu suların etkilerine karşı da mukavemetli olduğundan hassas metal parçaların korunmasında da güvenle kullanılır. Söz konusu malzemeler üzerinde havanın nem ve rutubeti ile iç ortamdaki asit buharları da dahil olmak üzere her türlü etkiye karşı tam bir yalıtım sağlar.


Metal Koruyucu Kimyasal Ürünümüz Mold Guard Ambalaj Tipleri


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcut olup depolarınıza gönderimi sağlanır.


Mold Guard Metal Yüzey Koruyucu Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler