DNCOL 1006

Ultrasonik yağ alma yıkama kimyasalı ürünümüz Dncol 1006 demir, bakır, çelik, pirinç, zamak, alüminyum ya da galvanizli hassas yüzey parçalar üzerinde karartma yapmadan yağ, kir alma kimyasalı olarak güvenle kullanılan bir kimyasaldır. Dncol 1006 ultrasonik yağ alma sıvısı içeriğindeki inhibitör sayesinde metal parçaları pastan koruduğu gibi koruyucu özelliği de vardır. Uygulamada püskürtme yönteminin yanı sıra daldırma ve ultrasonik banyo da kullanılabilir. Mevcut yüzeyinizde uygun ürünü belirlemenizde mühendislerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Siz de bu üstün kaliteye sahip kimyasalı satın almak için DNC Kimya ile iletişime geçebilirsiniz. Pas, kireç, gıda, yağ ve mürekkebi temizleme dahil her amaca uygun çeşitli ultrasonik temizleme kimyasalları ve çözümleri sunuyoruz. Ultrasonik yağ alma kimyasalı, yağ temizliği başarılı kılan faktörlerden biri, temizlik gerektiren maddeler ile kimyasalın bileşimi arasındaki kimyadır. Bu, temizlenecek her parçanın tam da bu amaç için özel bir çözüm gerektirdiği anlamına gelir. Belirli kirletici maddelere ve alt tabaka malzemelerine hitap eden, ancak ultrasonik kavitasyonu gerçekten engelleyen bileşenlere sahip olabilen birçok endüstriyel temizlik maddesinin aksine, DNCOL 1006 ultrasonik temizlik maddeleri, herhangi bir ultrasonik temizleyicide ultrasonik aktiviteyi geliştirmek için özel olarak formüle edilmiştir.

Ultrasonik Yağ Alma Yıkama Kimyasalı Kullanım alanları


Metal sanayinin ultrasonik yağ alma banyolarında kullanımı tercih edilen, alkali etki gösteren bir üründür. Demir, bakır, zamak, altın, alüminyum, pirinç ve galvanizli parçalarda karartma yapmadan kullanımı mümkündür. Zorlu yağ ve lekelerin çıkarılmasında çok etkili olan bu ürünü tüm hassas metaller dahil tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Ultrasonik yağ alma kimyasalları ile temizlenecek alan için doğru ultrasonik çözümü seçmek, doğru ultrasonik temizleyiciyi seçmek kadar önemlidir.Ultrasonik temizliği başarılı kılan faktörlerden biri, temizlik gerektiren maddeler ile kimyasalın bileşimi arasındaki kimyadır. Belirli kirletici maddelere ve alt tabaka malzemelerine hitap eden, ancak ultrasonik kavitasyonu gerçekten engelleyen bileşenlere sahip olabilen birçok endüstriyel temizlik maddesinin aksine, DNCOL 1006 ultrasonik temizlik maddeleri, herhangi bir ultrasonik temizleyicide ultrasonik aktiviteyi geliştirmek için özel olarak formüle edilmiştir. Ultrasonik temizleyici olarak kullanılan bir tür metal yağ giderme bileşiği olan ultrasonik temizlik kimyasalları sunuyoruz. Ultrasonik yağ alma kimyasalları, solvent içermeyen çözümler, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır, pirinç, magnezyum, 3D baskı parçalarının yanı sıra bazı plastikler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelerden hafif yağları, gresleri ve kirleri çıkarmak için tasarlandıkları için endüstriyel parça temizliği için idealdir.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler