BETON TEMİZLEYİCİ

Beton temizleyici denildiği zaman iki farklı durum anlaşılmaktadır. 1- İstenmeyen Beton, harç kalıntılarının boyalı, boyasız metal, cam, plastik, mermer, araba kaportası gibi yüzeylerden ve beton sıçramış ekipmanlarımızdan beton, harç, çimento temizliği 2- Beton zeminlerde oluşan yağ, kir, zift temizliği gibi birçok kirliğin beton zeminden temizliği akla gelmektedir. Her iki konuda da sizi çözüme ulaştırabileceğimizden emin olabilirsiniz. Beton zemin temizliği için D CLEAN OİL YR ve otomat makineleri için köpüğü kontrollü su bazlı alkali karakterli konsantre sert zemin temizleyici SURFACE ürünümüzü kullanabilirsiniz. Beton, harç, çimento temizliği için ise hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylere uygun metal ve boya koruyucu inhibitörlü CONCRATE KR beton sökücü kimyasal ürünümüzü beton temizleyici olarak güvenle kullanabilirsiniz. Beton zemin ve beton temizleyici ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir, 10 yıllık tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Beton Zemin Temizleyici Nedir?

Beton zemin temizleyici ürünümüz pas, yağ, kireç, gibi özellikle zeminlerde zamanla oluşan ağır yağ tabakalarını ve zeminlerde problem olan her türlü kirlilikleri temizleyici ürünümüz D CLEAN OİL YR bu linkten inceleyebilirsiniz. Sert zeminlerde sürücülü yada manuel otomat makineleri ile yapılacak yada yapılmak istenen temizliklerde köpüğü kontrollü alkali karakterli su bazlı SURFACE ürünümüzü inceleyebilirsiniz. 
Burada anlatılmak istenen ‘beton temizleyici’ konumuza dönecek olursak tüm yüzeylere uygun boya ve hassas yüzeylere zarar vermeden beton temizliğinde kullanabileceğiniz ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Beton, harç, çimento temizleyici, Cam yüzeylerden beton temizleyici, plastik yüzeylerden beton temizleyici, arabaya dökülen, sıçrayan betonları temizleyici ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz ve sorununuzun çözümü için bizi arayabilirsiniz.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler