DNCOL PAİNT PL

Plastik boya sökücü ürünümüz Dncol Paint PL daire iç duvarlarında yada bina dış cephe duvarlarında deforme olmuş, eskimiş plastik duvar boyalarını çıkarmak için geliştirilmiştir. Ürünümüz Dncol Paint PL alçı ve sıva üzerindeki plastik boyalar ile hızlı bir şekilde reaksiyona girerek dakikalar içerisinde plastik duvar boyalarını etkili şekilde çıkartmaktadır. Plastik boya duvardan nasıl çıkar gibi sorunuza Dncol Paint PL ile çok basit bir şekilde çıkar cevabını rahatlıkla verebiliriz. Jel formda olan plastik boya sökücü ürünümüz daire iç ve bina dış cephe duvarlarında jel formda olmasından dolayı tam bir tutunma sağlar. Bu tutunma sebebi ile reaksiyon süresi uzar ve kolay bir şekilde plastik boyaların kalkmasına neden olur. Plastik duvar boya sökücü nasıl uygulanır? Uygulama yapılacak olan duvar yüzeye duvar boya sökücü ürünümüz rulo yardımı ile boyası sökülecek duvara bastırmadan sürülür. Kalnkan plastik duvar boyası spatula yardımı ile yüzeyden kolay bir şekilde ayrılır. Plastik duvar boya sökücü ürünümüz ile ilgili daha detaylı bilgiye bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Deneme numunelerimiz bedelsiz olup adresinize gönderimi sağlanmaktadır. 1.5, 4, 6, 12, 25, 35 KG ambalajlarda bireysel ve endüstriyel satışı firmamızca yapılmaktadır.

Plastik Boya Duvardan Nasıl Çıkar?


Plastik boya duvardan Dncol Paint PL ile kolay basit bir şekilde sökmemize olanak tanır. Duvardan plastik boya nasıl çıkar gibi sorularınıza cevap olarak; rulo yardımı ile yüzeye sürülen plastik duvar boya sökücü ürünümüz uygun bekleme süresi sonrası spatula yardımı ile yüzeyden kolay bir şekilde ayrılır. Bu kadar basit iş gücü gerektirmeden kolay bir şekilde plastik boya duvardan çıkar.

Plastik Boya Fayanstan Nasıl Çıkar?


Plastik boya fayans, mermer, granit gibi yüzeyi parlak sert zeminlerden Dncol Paint Fy fayans boya sökücümüz ile kolay bir şekilde çıkar. Plastik duvar boyası sökücü ürünümüz fayansın cilasına zarar verebilir. Mermer, granit gibi sert yüzeylerden boya çıkarmak için Dncol Paint Fy ‘yi kullanabiliriz. Fayans boya sökücü ürünümüz sert yüzeylerdeki cilalara parlaklığa zarar vermeden fayantan vboya sökme işlemi güvenle yapılabilir.

Parkeden Plastik Boya Nasıl Çıkar?


Pakeden plastik boya çıkarmak için Dncol Paint PL kullanılabilir. Parleye dökülen plastik boyanın üzerine bölgesel olarak sürülen ürün çok fazla beklemeden hemen bez ile silinmelidir. Parkeye dökülen boyayı çıkarmak aslında biraz risklidir. Ürün parkenin boyasına da zarar verebilir. Bundan dolayı parkeden plastik boya çıkartırken çok dikkat edilmesi ve bazı riskleri göze almalıyız.

Duvardan Plastik Boya Sökme Videomuz.

 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler