MUTFAK GİDER AÇMA

Mutfak gider açma ürünümüz, mutfak giderlerinde yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırmaktadır. Mutfak giderlerinde zamanla oluşan yağlanma organik atıkların ve suyun rahat bir şekilde giderden akmasının önüne geçmektedir. Yağlanma kaynaklı daralma ortadan kaldırılmadığı sürece mutfak pis su giderimiz çok sık bir şekilde tıkanacaktır. Kendi yöntemlerimiz yada farklı yöntemler ile açıldı sandığımız mutfak giderlerimiz aslında yapılması gereken işlem olan mutfak gider pimaş, pis su borusunda oluşan yağlanmayı temizleyerek daralmanın ortadan kaldırılmadığı için sık sık tıkanıklıklar meydana gelecektir. Yeteri miktarda kullanılan mutfak gider açma ürünümüz giderde oluşan daralmayı temizleyerek ortadan kaldırmaktadır. Uygulama hakkında ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Kimyasalı


Mutfak tıkanıklığı açma ürünümüz mutfak giderlerinde oluşan yağ ve kireci sıvı norma indirerek mutfak gider açma’ da etkili şekilde kullanılmaktadır. Mutfak giderlerinde tıkanıklıklara yada suyun yavaş gitmesinin tek nedeni pimaş boruların içi yağ tutmasından kaynaklıdır. Mutfak gider borumuz da oluşan tıkanıklığı mutfak gider açma ürünümüz ile kırmadan dökmeden yapabilirsiniz.

CLEANCURE Pis Su Giderlerinde Yağlanma ve Kireçlenme Kaynaklı Daralmaları Ortadan Kaldırır.Mutfak Gider Açıcı Kimyasal


Mutfak gider açıcı kimyasal ürünümüz ile mutfak tıkanıklıklarını etkili şekilde kırıp dökmeden kolayca açabilirsiniz. Mutfak tıkanıklığı açma için geliştirilmiş formülasyona sahip ürünümüz banyo gider açıcı olarak da kullanılabilir. Mutfak giderlerinde oluşan yağlanmayı etkili şekilde ortadan kaldıran ürünümüz mutfak lavabo gideri borusunda gerekli temizliği sağlar. 


Mutfak Lavabo Gideri Açıcı


Lavabo açıcı; mutfak lavabo gideri sık sık tıkanmalar oluyorsa bunun tek sebebi mutfak giderinde oluşan yağlanma dır. Gider borusunda oluşan bu yağlanma mutfak lavabo gideri su ile dolmasına neden olmaktadır. Gider borusunda oluşan yağlanma mutfak lavabosunun su ile dolmasının önüne geçmek için mutfak gider açıcı kimyasal ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Tıkanmış Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?


Tıkanmış mutfak lavabosu uygun kullanım miktarı belirlendikten sonra mutfak lavabosunun altından gırtlak pis su borusu çıkartılır. Direk olarak mutfak lavabosu giderinin içerisine yeteri miktarda Cleancure dökülür. Mutfak lavabosundan dökülen yağlanma kaynaklı daralmaları ortadan kaldırdığı için tıkanmış mutfak lavabosu kolay bir şekilde açılır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler