SOLVEX 409

Makine dişlileri ve parçaları, motor parçaları, asansör halatları ve parçalarında karbonlaşmış dişli yağlarını, genel makine yağlarını, silindir yağları, kompresör yağlarını, hidrolik sistem yağlarını, gres yağlarını, metal işleme yağlarını kısaca sanayi yağlarını temizleyici olarak endüstride kullanılan Solvex 409 yağ çözücü solvent ürünümüz yağın ve kirin problem olduğu tüm yüzeylerde yağ çözücü, karbonlaşmış yağ sökücü solvent olarak kullanıma uygundur. Su bazlı ürünlerin kullanım açısında problem olduğu tüm yüzeylerde yağ çözücü solvent olarak kullanılır. Güçlü yağ çöz özellikli kimyasal bileşenlerden oluşan Solvex 409 boyalı boyasız yağın problem olduğu tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Metal yüzeyler üzerinde kalıcılığı söz konusu olmadığından aşındırma özelliği yoktur. Uygulama sonrası alüminyum, bakır, çelik, paslanmaz metallerin yüzeyine zarar vermez. Güçlü yağ sökücü özelliğinden dolayı karbonlaşmış yağ ve kirliliklerle hızlı bir şekilde reaksiyona girerek yapılarını bozarak ve çözerek yağ temizliği yapar. Aşırı yağlı parçaların temizliğinde de etkili ve hızlı sonuç verir. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizin satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bize arayabilirsiniz.

Yağ Çözücü Endüstriyel Solvent Ürünümüz Güvenlidir
SOLVEX 409 solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Uygulandığı yüzeyler özellikle de metal yüzeyler üzerinde kalıcılık ve aşındırıcılık söz konusu olmadığından metal yüzeyler üzerinde korozif etki göstermez, güvenle kullanım imkânı sağlar.

Yağ Çözücü Endüstriyel Solvent Ürünümüzün Videosu

Yağ Çözücü Endüstriyel Solvent Ürünümüz Ekonomiktir
Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda SOLVEX 409 ile yapmak mümkündür. Doyma ve temizleyicilik oranı özellikle daldırma uygulamalarında söz konusu ürünlere göre iki kat daha fazladır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür.


Yağ Çözücü Endüstriyel Solvent Ürünümüz Ambalaj Miktarları
25, 35, 60 KG kilitli kapaklı plastik bidon, 240 KG e varil veya 1000 KG IBC ambalajlarda mevcut olup depolarınıza teslim edilir.


Yağ Çözücü Endüstriyel Solvent Ürünümüz Raf Ömrü
 Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -15 °C – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler