DNCOL 1001

Parça yıkama tozu ürünümüz Dncol 1001 otomotiv sanayinde rektifiye yapılan motorların parçalarının temizliğinde parça yıkama kimyasalı olarak kullanılır. Blok, şanzuman, dişli gibi motor parçalarında zamanla oluşan karbonlaşmış yağ, kir, gres yağı gibi temizlenmesi en inatçı yağları çok kolay ve etkili şekilde temizleyebilmektedir. Parça yıkama makinası tozu ürünümüz sanayi yağlarını, zift ve katranı sökmek için geliştirilmiş formülasyona sahiptir. Yağlı ve kirli metallerin temizliğinde kullanılan toz alkali yağ alma tozu kimyasal ürünümüz konsantre su ile seyreltildiğinden dolayı kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. Yağa doyma oranı oldukça fazladır. Toz alkali karakterli kimyasaldır. DNCOIL 1001 demir ve alaşımlarından mamul parçaların yağ temizliği işlemleri için geliştirilmiş güçlü alkali karakterli su bazlı endüstriyel alkali yağ alma kimyasalıdır. Geliştirilmiş formülü sayesinde demir-çelik ve galvanizli yüzeylerin yağ alma ve kirliliklerini etkili şekilde temizler. Parça yıkama tozu DNCOIL 1001 köpüğü kontrollü yapısı sayesinde konveyör bantlı tünel parça yıkama makinesi, tamburlu sistem parça yıkama makinesi gibi parça yıkama makineleri ve sprey hattı sistemlerde kullanıma uygundur. Uygulama yapılan yüzeylerde üzerinde korozif etkiye sebebiyet vermez. Korozyona karşı metal parçaları korur. Paslanmaya karşı direnci artırır. Parça yıkama makineleri için üretilmiş olup köpüğü kontrollüdür. Yıkama yapılan parçaların yüzeyinde deformasyona sebebiyet vermez. Alüminyum parçalar üzerinde kararma yapmadığından güvenle kullanılabilir. 10 Kg suya 0.5 kg ile 0.75 kg arasında Dncol 1001 ilave edilerek 60-80 derece arasında sıcaklıkta en etkili şekilde parçaların temizliği yapılabilir. Yüzeydeki yağlanma oranı banyonun sıcaklığı, kimyasalın konsantrasyonu zamanı belirleyen en önemli faktörlerdendir. DNC endüstriyel kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi yaparak, proses sürecinde mühendislerimiz tam ve eksiksiz destek sunmaktadırlar.

Parça Yıkama Tozu Dncol 1001 


Parça yıkama tozu ürünümüz parça yıkama makinası tozu olarak mator parçalarınında oluşan yağ ve kirliliklerin temizliğinde etkili olarak kullanılmaktadır. 


Parça Yıkama Makinesi Tozu Dncol 1001


Parça yıkama makinası tozu ürünümüz parça yıkama makinelerinde güvenle kullanılabilir. 


Parça Yıkama Makinesi Deterjanı


Parça yıkama makinesi deterjanı Dncol 1001 konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. Parça Yıkama Kimyasalı ürünümüz konsantre su bazlı toz formdadır.


Parça Yıkama Tozu Ürünümüzün ambalaj Tipi


25 KG torba - 30 Kg plastik bidon

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler