SOLVEX HF

Halıfleks tutkalı sökücü ürünümüz Solvex HF tutkal ve yapıştırıcı ile beton, fayans, grenit, cini, ahşap zeminlere yapıştırılan halı ve halıfleks gibi zemin döşemelerinin kaldırılması sonrasında zeminden tutkalı ve yapıştırıcıyı temizlemek, çıkarmak için kullanılan solvent bazlı üründür. Yapıştırıcı ve tutkal nasıl çıkar gibi sorularınıza rahatlıkla cevap verebilecek ürünümüzün kullanımı oldukça basittir. Sıvı normdaki ürünümüz yapıştırıcı ve tutkal bulunan zemine dökülür. İki dakika bekleme sonrasında spatula ve raspa ile zeminden alınır. Uygulaması bu kadar basittir. Kullanım anı birim maliyeti oldukça düşüktür. 1 KG halıfleks tutkalı yapıştırıcısı sökücü ürünümüz ile 10-12 m2 alanın tutkalı ve yapıştırıcısı kolay bir şekilde sökülebilmektedir. Halıfleks yapıştırıcısı nasıl çıkar? Halıflex yapıştırıcısı nasıl temizlenir? Halıfleks yapıştırıcısı fayanstan nasıl çıkar gibi sorularınıza bizi arayarak cevap bulabilirsiniz. Ürünümüz iade garantilidir. İstenilen tutkal ve yapıştırıcı temizliği yapmaz ise koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. 1.3 KG, 4 KG, 6 KG, 13 KG, 25 KG ve 35 KG ambalajlarda bireysel ve endüstriyel talepleri olan müşterilerimize satışı, satış ofisimiz tarafında yapılmaktadır. Tutkal ve yapıştırıcı sökücü çeşitlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizleri aramanızı rica ederiz.

Halıfleks Tutkalı Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?


Halıfleks tutkalı yapıştırıcısı solvent bazlı ürünümüz Solvex HF ile kolay bir şekilde çıkar. Ürün yapıştırıcının yani tutkalın bulunduğu yüzeye dökülür. 3 dk. Gibi bekleme süresi sonrasında eriyen tutkal spatula yardımı ile kolay bir şekilde zeminden temizlenir. 


Halı Halıfleks Tutkalı Yapıştırıcısı Sökücü Solvex HF Nasıl Kullanılır?


Solvex HF, yapıştırıcının, tutkalın bulunduğu yüzeye dökülür. 3 dakika bekleme süresi sonrasında spatula yardımı ile çıkan yapıştırıcı veya tutkal temizlenir. 


Halıfleks Halı Tutkalı Yapıştırıcısı Çıkarıcı Kimyasala Neden ihtiyaç Duyulur?


Halıfleks halı tutkalı yapıştırıcı sökücüye deforme olmuş halı veya halıfleks (halıflex) uygulama yapılan zeminden sökülür. Tekrar yapıştırma işlemi veya mevcut yüzey kullanılmak istendiğinde bu tutkal veya yapıştırıcı fayans, mermer, çini, kalebodur gibi sert zeminlerden Solvex HF olmadan çıkarmak nerede ise imkansızdır. Genelde fayans yüzeylere yapılan yapıştırma işlemi sonrasında deforme olmuş halı veya halıfleks’ in kaldırılması sonrasında  halıfleks yapıştırıcısı fayanstan nasıl çıkar gibi sorular  sorabilirsiniz. Ürünümüz Solvex HF ile fayanstan halıfleks halı tutkalı yapıştırıcısı kolay bir şekilde çıkar. Lateks, latex tutkal olarak bilinen yapıştırıcı da ürünümüz ile kolay bir şekilde yüzeyden temizlenebilir. 


Halıfleks Tutkalı Yapıştırıcısı Çıkarıcı Kimyasal Ürünümüzün Deneme Videosu 
 

Halıfleks Halı Tutkalı Sökücü

DNC Endüstriyel Kimya olarak üretimini ve satışını yaptığımız kimyasallardan biri de halı tutkalı sökücü kimyasaldır. Söz konusu kimyasal, Solvex HF ürün kodu ile satışa sunulmaktadır. Bu ürünümüz ile fayans, beton, granit, çini ya da ahşap zeminlere yapıştırılan halı veya halıflekslerin sökülmesi sırasında yüzeyde kalan yapıştırıcı kalıntılarını çıkarabilirsiniz. Ürünümüz solvent bazlı bir kimyasaldır.  

Halıfleks Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?

Halıfleks tutkalı çıkarıcı ürünümüzün kullanımı da oldukça pratiktir. Sıvı formda bulunan ürünümüzü, yüzeyde tutkal ya da yapıştırıcı bulunan zemine döküp 2 dakika bekleme süresi yeterli olacaktır. Bu sürenin sonunda yapıştırıcı kalıntıları yüzeyden kalkacaktır. Ortaya çıkan kalıntıları basit bir ıspatula ya da raspa ile zeminden temizleyebilirsiniz.

Halıfleks  Halı Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir?

Halı yapıştırıcısı çıkarıcının kullanımı pratik olduğu gibi birim maliyeti de oldukça cazip bir üründür. 1 kg kimyasal ile 10-12 m2 alanda bulunan tutkal ve yapıştırıcıları çıkarabilirsiniz. Ürünümüz her türlü yüzeydeki yapışkan ve tutkal kalıntılarının temizlenmesinde etkilidir. Bu anlamda müşterilerimize iade garantili ürün satışı yapıyoruz. Söz konusu ürünleri 1.3 kg, 4 kg, 6 kg, 13 kg, 25 kg ve 35 kg ambalajlar içerisinde satın alabilirsiniz. Ürünleri bireysel alanlarda kullanabileceğiniz gibi endüstriyel alandaki faaliyetleriniz için de tercih edebilirsiniz.   

Halıfleks Yapıştırıcısı Fayanstan Nasıl Çıkar?

Deforme olmuş halı ya da halıflekslerin zeminden sökülmesi gerekebilir. Söz konusu ürünler söküldüğünde, fayans, beton, seramik ya da granit gibi yüzeylerde tutkal kalıntıları kalır. Bu kalıntıların, halıfleks tutkalı sökücü kimyasal olmadan temizlenmesi mümkün değildir. Temizleme işleminin bitmesini müteakip ilerleyen dönemde zemine tekrar halı ya da halıfleks döşemeyi düşünebilirsiniz. 

Parkeden Halı Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?

Halıfleks tutkalı yapıştırıcının kullanım yerlerinden biri de parke zeminlerdir. Solvex HF ürünümüz, sadece fayans ya da seramik türündeki sert zeminlerde etkili değildir. Söz konusu ürün aynı zamanda parke zeminde de etkilidir. Fayans zeminde yapılan uygulamanın aynısını yaparak parke zemin üzerinde kalan tutkal kalıntılarını da temizleyebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi 2-3 dakikalık bekleme süresi sonunda kimyasalın tutkal kalıntılarını temizlediğini görebilirsiniz.

Kullanıcının aklına takılan soru işaretlerinden biri de halıfleks tutkal sökücü ürünlerin fiyatıdır. Bahse konu ürünlerin fiyatları, kimyasalın içeriğinde bulunan bileşime ve miktar özelliklerine göre değişir. En sağlıklı ve cazip fiyat bilgisi için firma görevlilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Firma görevlilerimiz ürünler ile ilgili dikkat etmeniz gereken hususları sizlere belirtecek ve fiyat konusunda gerekli desteği verecektir. Siz de kaliteyi yaşayarak görmek istiyorsanız DNC Kimya ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler