PROSOLVER EX

Prosolver Ex Yağ sökücü ürünümüz yağ, kir problemi olan tüm yüzeylerden yağ, kir, leke sökücü olarak kullanılır. Boyalı boyasız hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylerden yağ, kir, leke sökücü ürünümüzün geniş bir kullanım alanı vardır. Kumaş ve derileri temizlediği gibi ham metallerden, plastik, ahşap yüzeylerden, motor şase temizliklerinde, mutfak ekipman ve davlumbazlarda güvenle kullanılır. Prosolver Ex konsantre su bazlı olmasından dolayı mevcut yüzeydeki yağlanmanın durumuna göre su ile seyreltilerek kullanılabilir. Üretim yapan endüstri sanayisinde makine dış yüzeylerinde zamanla oluşan ağır yağ, kir tabakalarını güçlü formülasyonu sayesinde hızlı bir şekilde çözer. Çıplak metallerin yüzeyinde oluşan yağları da etkili şekilde temizler ve alkali karakterde olduğundan dolayı korozif etkiye sebebiyet vermez. Ürün gamımızda bulunan kir, yağ sökücü ürünler ile veya probleminizle ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Numunelerimiz ücretsiz olup adresinize kadar gönderiyoruz.

Prosolver Ex Yağ Sökücü Nedir?


Prosolver Ex Yağ Sökücü konsantre suyla seyreltilebilen alkali karakterli hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylerde kullanılan güçlü yağ, kir ve leke sökücü endüstriyel kir, yağ temizleyici üründür.

Endüstriyel Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüzün Deneme Videosunu İzleyebilirsiniz.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Nerede kullanılır?


Özellikle hassas yüzeyler için geliştirilmiş olan PROSOLVER EX makine kaportaları gibi boyalı boyasız yüzeylerde, granit, mermer, fayans gibi cilalı hassas yüzeyli sert zeminlerde, plastik parça ve kaplamalarda, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde, özellikle plastik, hassas metal yüzeyler üzerinden mekanik yağ ve kirlilik temizliklerinde, bazı vaks ve cilaların çözülmesinde güvenle kullanılır.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüz Etkilidir


Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları ve yoğun kirler üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu, kir ve lekeleri kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüz Güvenlidir


Geliştirilmiş formülü sayesinde güçlü alkali karakterli PROSOLVER EX benzerlerinin aksine uygulandığı yüzeyler ve metal parçalar üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen PROSOLVER EX; asit, kostik, fosfat, amonyak ve serbest alkali içermez. Yapısında bulunan özel su bazlı solvent katkıları sayesinde uygulandığı yüzeyler üzerinde tortu, tufal ve leke bırakmaz. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz güvenli kullanım imkânı sağlar.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüz Çok Amaçlı Kullanım İmkânı Sağlar


Her türlü temizleme sisteminde; sıcak, soğuk uygulamalarda, basınçlı yıkayıcı ve buhar temizleyicilerinde yer temizleme otomatlarında, pulvarize yöntemlerle, silme-fırçalamayla, daldırma tanklarında etkili sonuç verir. Boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mermer, mozaik, beton, asfalt, bitüm, epoxi ve her türlü zemin kaplama malzemesi üzerinde, plastik, formika, laminant kaplı yüzeyler; seramik, metal, kauçuk malzemeler ve paslanmaz metal yüzeyler üzerinde güvenle kullanılır.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak hafif sarı    
Koku    Karakteristik doğal koku    
PH ( % 100” lük çözelti )    11-14
Yoğunluk (20°C)    1,03 g/cm³
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


PROSOLVER EX tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde daldırma, püskürtme ve silme yöntemiyle yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma yöntemiyle yapılan temizliklerde 1/10 -1/20 basınçlı yıkayıcılarda 1/10 –1/20 Buhar temizleyicilerinde 1/15–1/30 püskürtme ve silme yöntemi ile yapılacak temizlik işlemlerinde 1/5–1/10 oranlarında suyla karıştırılarak yapılabilir. Uygulanan alanlarda kalıntı ve kirlilik çok fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir. Özellikle gıda işletmelerinde temizlik işlemi sonrasında bol su ile yüzey durulaması yapılmalıdır.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüzün Ambalaj Miktarları


10- 30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 kg plastik varil veya 1000 kg IBC ambalajlarda mevcuttur.


Prosolver Ex Yağ Sökücü Kimyasal Ürünümüz Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -15 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler