PROSOFT

Konsantre su bazlı yağ sökücü sıvı el sabunu, el temizleyici ürünümüz Prosoft ellerimizde oluşan ağır yağ ve kire maruz kalmış el temizliğinde ve vücut temizliğinde kullanılır. Yağ sökücü el sabunu ürünümüz çalışma şartlarımızdan dolayı ellerimizde oluşan ağır yağ, kir, mürekkep, temizliklerini cildimize zarar vermeden etkili şekilde temizler. Süper konsantre formülasyonunda nemlendirici ve cilt koruyucu kimyasallar bulunmaktadır. Prosoft konsantre cilt ve el temizleyici ürünümüz uzun ve periyodik kullanımlarda ellerde oluşan nasırları yok eder. Cildimize yumuşama hissi verir. Yıkama sonrasında ellerimizde kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Konsatre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. Ellerimizdeki kirliliğin durumuna göre 1/3 ila 1/8 oranında su ile seyreltilerek el temizliği yapılır. Prosoft konsantre el temizleyici sabunumuz asit, kostik, fosfat gibi insan sağlığını riske eden kimyasallar içermez. Tümüyle doğal kimyasallardan oluşmuş özel formülü sayesinde doğada biyolojik olarak parçalanabilir. Prosoft içeriğinde bulunan gliserol, lanolinve E-Vitamini sayesinde cildin doğal yapısını ve yağ dengesini korur. Hassas ciltlerin temizliğinde güvenle kullanılır. Temizlik işlemi sonrasında ellerde ve cilt üzerinde hissedilir ölçüde yumuşaklık sağlar.

Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu Prosoft Nedir?


Konsantre yağ sökücü sıvı el sabunu ürünümüz sanayide ellerimizin yoğun olarak yağ, mürekkep ve kirlerini etkili şekilde el temizleyici olarak kullanılan su ile seyreltilebilen mürekkep, kir ve yağ sökücü el sabundur.


Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu Prosoft Nerelerde Kullanılır?


Özellikle endüstriyel ağır sanayi işletmeleri, otel, matbaa, tamir-bakım atölyeleri, ofis vb. yerlerde tüm çalışanların el temizliğinde el sabunu olak kullanılır. Prosoft yağ sökücü el sabunu  ayrıca ağır sanayi işletmeleri, fabrikalar, tamir-bakım atölyeleri gibi yerlerde işçilerin vücut temizliklerinde de kullanılır.


Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu Prosoft  Çok Amaçlı Kullanılır


PROSOFT konsantre yağ sökücü el sabunu güçlü formülü sayesinde ellerde bulunan tüm ağır yağ, mürekkep kalıntıları ve kirlilikler üzerinde son derece etkili temizlik işlemi sağlar. Konsantre formüllü yapısı sayesinde kullanım yerine ve kirliliğin durumuna bağlı olarak değişik oranlarda suyla seyreltilebilir. Ellerde ve cilt üzerinde bulunabilecek en zor yağ mürekkep ve kir lekelerinin kimyasal yapılarını bozarak kolaylıkla temizlenmesini sağlar. Kirliliklerin el ve cilt yüzeyinde tutunmasını engelleyen yapısı sayesinde kısa bir durulama işlemi ile etkili temizlik sağlar.


Konsantre Yağ Sökücü El Temizleyici Sabun Prosoft Güvenlidir    


PROSOFT asit, kostik, fosfat gibi insan sağlığını riske eden kimyasallar içermez. Tümüyle doğal kimyasallardan    oluşmuş özel formülü sayesinde doğada biyolojik olarak parçalanabilir. PROSOFT içeriğinde bulunan gliserol, lanolin ve E-Vitamini sayesinde cildin doğal yapısını ve yağ dengesini korur. Temizlik işlemi sonrasında ellerde ve cilt üzerinde hissedilir ölçüde yumuşaklık sağlar.


Konsantre El Temizleyici Prosoft Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm / Renk    Sıvı / Menekşe kırmızı
Koku    Özel parfüm içerikli
PH(%10”lük çözelti)    8-8,5    
Yoğunluk    1.1 g/cm3
Viskozite    1 nolu kapiler 0,9290mm;40,58sn 
3 nolu kapiler 3,180mm;122,56sn
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Konsantre El Temizleyici Sabun Nasıl Kullanılır?


PROSOFT konsantre formüllü yapısı sayesinde ekonomik kullanım imkanı sağlar.  Kullanım yerine  ve kirliliğin durumuna bağlı olarak 1/4-1/8   oranlarında suyla seyreltilerek kullanımı uygundur. PROSOFT ürünümüz verilen oranlar aralığında suyla karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir. Seyreltme işleminin sonrasında    kullanıma hazır hale getirilen PROSOFT solüsyonu uygun sıvı sabunluk aparatı ile kullanılabilir.    PROSOFT; Endüstriyel sanayi alanında ağır yağ, kir ve mürekkep temizliklerinde    :1/3-1/4 Endüstriyel günlük yağ, kir ve mürekkep temizliklerinde: 1/4-1/6 Hastane, otel, ofis benzeri yerlerin günlük kullanımında:1/6-1/8 oranlarında kullanımı tavsiye edilir.


Konsantre Yağ Sökücü El ve Cilt Temizleyici Sabun Prosoft Ambalaj Miktarları


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize gönderimini yapıyoruz.


Konsantre Yağ Sökücü El ve Cilt Temizleyici Sabun Prosoft  Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler