CONCRETE

Harç beton sökücü ürünümüz Concrate konsantre su bazlı asidik karakterli kimyasal maddelerden oluşmaktadır. Aslında beton harç sökücü ürünlerin tamımı dünya genelinde asidik karakterli kimyasal maddelerden üretilmektedir. Halk dilinde Beton Sökücü Asit olarak da bilinir. Konsantre ve su bazlı olmasından dolayı temizlenecek betonun durumuna göre uygun konsantrasyon belirlenip püskürtme ve fırçalama şeklinde kullanıma uygundur. Püskürtme ve fırçalama ile beton yüzeye uygulanan Concrate beton harç sökücü ürünümüz dik yüzeylerde köpürme yaparak tutunma sağlar. Bu tutunma beton ile hızlı bir şekilde reaksiyon girip betonun temizlenmesi için Concrate' ye fırsat tanır. Beton mikserler, hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, inşaat iskeleleri, pleymud kalıplarda, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pis su yada atık su boruları, şap ve betonarme uygulamalarında kullanılan çelik veya dkp saç türü ekipmanların betonlarının temizlenmesi için kullanılan asidik karakterli su bazlı kimyasaldır. Concrate beton sökücü asit ürünümüz pleymud ve plastik kalıplardan beton sökücü, harç sökücü olarak yada fiyatının uygun olmasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Metal koruyucu İnhibitör içermediğinden dolayı fiyatı oldukça uygundur.

Concrate Beton Harç Sökücü Nedir?

Konsantre su bazlı suyla seyrelebilen organik asit bazlı beton, çimento, harç ve ekipman temizleme ürünü

Concrate Beton Harç Sökücü Nerelerde Kullanılabilir?

Özellikle hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pis su yada atık su boruları, şap ve betonarme uygulamalarında kullanılan çelik veya dkp saç türü ekipmanların beton, Çimento ve harç kalıntılarından kullanılmasında son derece etkili çözüm üretir.

Concrate Beton Harç Sökücü Etkili Ve Güçlüdür.

Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton/çimento artıkları, kireç, tortu ve kışır tabakalarını kısa sürede çözerek temizler. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. Organik asit türevlerinden imal edilmiş biyolojik çözünürlüğü olan, non-toxic yapıda bir üründür.

Concrate Beton Harç Sökücü Nasıl Kullanılır?

Uygun bir püskürtücü aparat ya da fırça yardımıyla yüzeye uygulandığında beton, çimento, harç, kireç, kışır ve benzeri kalıntılarla reaksiyona girerek hızlı sonuç verir. Uçucu ve hızlı buharlaşan yapısı yoktur yüzey üzerinde yürüme özelliği sayesinde iç kısımlara kadar etkili bir çözücü temizlik sağlar.

Concrate Beton Harç Sökücü Fiziksel Teknik Özeliikleri

Görünüm    Sıvı / Berrak sarımtırak
    
Koku    Karakteristik keskin asidik koku
    
PH ( % 100” lük çözelti )    0,5-1
    
Yoğunluk (20°C)    1.2 g/cm³
    
Kaynama Noktası    110 °C
    

* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

Concrate Beton Harç Sökücü Nasıl Kullanılır?

CONCRETE tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/10 birim su ile seyreltilerek yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu fırça ya da uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye pulvarize olarak uygulanır. Uygulanan alanda kalıtı fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir. Temizlik işlemi sonrasında bol su ile yüzey durulaması yapılabilir.

Concrate Beton Harç Sökücü AMBALAJ

10 - 30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.

Concrate Beton Harç Sökücü RAF ÖMRÜ

Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler