PROCOATING

Endüstriyel metal yüzey koruyucu kaplama ve yüzey yenileme kimyasal ürünümüz metal yüzeylerde kırılgan olmayan film tabakası oluşturur. Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde kırılgan olmayan bir film tabakası oluşturur. Metal yüzeylerin dış etkiler ve bekleme kaynaklı oluşan paslanmaların önüne geçerek uygulandığı yüzeyleri uzun yıllar korur. PROCOATING ile kaplanan metal yüzey fiziksel darbelere karşı mukavemet kazanır. Üstün yüzey sertliği sayesinde sert yüzey darbeleri ve sürekli tekrarlanan sürtünmeler dâhil her türlü etkiye dayanarak söz konusu olumsuzlukların yüzeyde oluşturacağı deformasyonu engeller. Yüksek nem ve ağır mevsimsel şartlardan etkilenmeyen özel yapısı su itici özellik gösterir. Tek kat kaplamada dik yüzeyler de dâhil çatlak, kabuklanma, renk ya da sararma olmaksızın min. 5 yıl süreyle mukavimdir. Çift katta bu süre min. 7 yıla çıkar. ( Ağır çevre ve mevsimsel şartlar altında, fiziksel ve kimyasal etki olmaksızın test edilmiş sürelerdir. )

Procoating Metal Yüzey Koruyucu Kimyasal Ürünümüz Tam Koruma Sağlar


Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde kırılgan olmayan bir film tabakası oluşturur. Procoatıng ile kaplanan metal yüzey fiziksel darbelere karşı mukavemet kazanır. Üstün yüzey sertliği sayesinde sert yüzey darbeleri ve sürekli tekrarlanan sürtünmeler dâhil her türlü etkiye dayanarak söz konusu olumsuzlukların yüzeyde oluşturacağı deformasyonu engeller. Yüksek nem ve ağır mevsimsel şartlardan etkilenmeyen özel yapısı su itici özellik gösterir.


Metal Yüzey Koruyucu Kimyasal Ürünümüz Procoating Onarım Ve Dekoratif Amaçlı Kullanıma Uygundur


Polyester kopolimer bazlı yapı uygulama sonrası yüzeyde göz alıcı bir parlaklık bırakır. Üstün koruyucu özelliğinin yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılabilir. Klasik yöntemlere göre çok daha kalıcı bir görünüm ve temizlik sağlar.


Metal Yüzey Koruyucu Kimyasal Ürünümüz Procoating Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak Şeffaf    
Koku    Karakteristik Uçucu    
Dokunma Temas Kuruması    15-30 Dakika ( % 50 bağıl nem, 25o C )    
Uygulama Oranı    50 -100 gr / m2 ya da 30-50 mikron    
Çok Katlı Uygulamalarda    Minimum 1 saat ( % 50 bağıl nem, 25o C )
Kaplama Arası Kuruma Süresi    
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Procoating Metal Yüzey Koruyucu Kimyasal Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


Nihai kuruma sonrası kumlama ya da çözücü kimyasal uygulaması olmaksızın yüzeyden alınamaz. PROCOATING uygulaması yapılmış yüzey üzerinde kullanım ömrünün uzun olması için sıcak su ve buhar temizliklerinden kaçınılmalı, yüksek asidik ve yüksek alkali malzemeler kullanılmamalıdır. Tek kat kaplamada dik yüzeyler de dâhil çatlak, kabuklanma, renk ya da sararma olmaksızın min. 5 yıl süreyle mukavimdir. Çift katta bu süre min. 7 yıla çıkar. ( Ağır çevre ve mevsimsel şartlar altında, fiziksel ve kimyasal etki olmaksızın test edilmiş sürelerdir. )


Procoating yüzey koruyucu Ürünümün Ambalaj Tipleri


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize kadar gönderimi sağlanır.


Metal Yüzey Koruyucu Kimyasal Ürünümüz Procoating Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler