Harç Beton Sökücü Kimyasallar konsantre su bazlı asidik karakterli kimyasal maddelerden oluşmaktadır. Beton mikserleri, Özellikle hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, inşaat iskeleleri, pleymud kalıplarda, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pis su yada atık su boruları, şap ve betonarme uygulamalarında kullanılan pleymud, ağaç, cam, çelik, dkp saç türü ekipmanların betonlarının temizlenmesi için kullanılan asidik karakterli ürünlerdir. Bir kimyasalın betonu temizleyebilmesi için kesinlikle asidik karakterli olmak zorundadır. dünya genelinde beton, harç, çimento sökücü ürünler asidik karakterli kimyasallardan üretilmektedir. Asidik değer ne kadar betonu çok iyi bir şekilde çözme ve temizleye bilme özelliği olsa da aslında metalin ve boyanın olumsuz yönde etkilenmesini sağlamaktadır. Asidik değerin metalin ve boyanın yüzeyine minimum zararı verebilmesi için metal koruyucu inhibitörler içermelidir. Saf asit olarak kullanan tesislerin araçları ve ekipmanları çok hızlı bir şekilde paslanma (korozif) problemi ile karşılaşmaktadır. Beton harç sökücü kimyasal satın alma konusunda maliyetsiz gibi dursa da araç ve ekipmanlarımızı revizyonu için yaptığımız ödemeler kesinlikle maliyetsiz değildir. DNC Endüstriyel Kimya olarak metal koruyucu inhibitörlü beton harç sökücü ve beton tutunma önleyici kimyasalları üretip, satışını yapmaktayız. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Beton sökücü, özellikle beton santrallerinde kullanılan etkili bir kimyasaldır. Konsantre su bazlı asidik karakterli kimyasal maddelerdir. Bunun yanında beton mikserlerinin temizlenme işleminde, inşaat kalıplarından ve ekipmanlarından beton sökme uygulamalarında ve inşaat iskelelerinde bu ürüne ihtiyaç vardır. Beton harç sökücü, beton ve pleymut (Plywood) kalıplarının sökülme işleminde kullanıldığı gibi kalıp malzemesinin temizlenmesin de çok etkilidir.

Harç beton sökücü ürünümüz Concrate konsantre su bazlı asidik karakterli kimyasal maddelerden oluşmaktadır. Aslında beton harç sökücü ürünlerin tamımı dünya genelinde asidik karakterli kimyasal maddelerden üretilmektedir. Halk dilinde Beton Sökücü As...

Detay

Metal koruyucu inhibitörlü, asidik karakterli konsantre su bazlı beton harç sökücü ürünümüz Concrate Kr; boyalı, boyasız hassas yüzeylerde dahi metal koruyucu inhibitör içerdiğinde dolayı güvenle kullanılabilir. Beton sökücü ürünler asidik karakterli...

Detay

Beton harç tutunma önleyici, yüzey koruyucu ürünümüz solvent bazlı kimyasallardan üretilmektedir. Özellikle hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pi...

Detay

Beton temizleyici denildiği zaman iki farklı durum anlaşılmaktadır. 1- İstenmeyen Beton, harç kalıntılarının boyalı, boyasız metal, cam, plastik, mermer, araba kaportası gibi yüzeylerden ve beton sıçramış ekipmanlarımızdan beton, harç, çimento temizl...

Detay

Beton çözücü yani beton sökücü ürünlerimiz betonu çözerek temizler. Hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylere uygun metal ve boya koruyucu inhibitörlü beton çözücü kimyasal ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Beton çözücü ürünler dünya genelinde su bazlı kons...

Detay

Harç temizleyici ürünümüz inşaat bitiminden sonra kurumuş harç temizleyici olarak kullanılır. Yapıların inşaat aşamasında ister istemez beton ve harç kalıntıları mermer, fayans, cam, tuvalet taşlarında zamanında yani kurumadan önce yada harç döküldüğ...

Detay

DNC Endüstriyel Kimya olarak sizlere her zaman kaliteli ürünler temin ediyoruz. Beton sökücü olarak tercih edeceğiniz kimyasallardan biri de Concrate isimli beton harç sökücü kimyasal ürünümüdür. Satın aldığınız bu ürün ile sektör faaliyetlerinde etkili bir temizlik işlemi yapabilirsiniz. Yapılan uygulama ile sektör alanlarınızda vakit kaybının önüne geçecek, pratik çalışma şartlarının oluşmasını sağlayacaksınız. 
Concrate, beton taşıma işi yapan kamyon ve mikser araçlarının temizliğinde çok etkili bir üründür. Harç sökücü kimyasal üretiminde sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur. İçeriğinde metal koruyucu inhibitörlerin bulunduğu kimyasal uygulaması sonunda araç ya da mikserlerin zarar görmesi söz konusu değildir. Bu özellikleri ile söz konusu ürün sizlere verimli bir kullanım süreci vadeder. 

Harç Beton Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Beton sökücü, Concrate adından da anlaşılacağı üzere genel olarak inşaat ve beton sanayinde kullanılır. Beton sökücü kimyasal, beton araçlarındaki kalıntıları etkili şekilde temizler. Bunun yanında inşaat iskelet malzemelerindeki harç kalıntılarının temizlenmesi için de bu kimyasala ihtiyaç duyulur. Ayrıca betonun temas ettiği tüm yüzeylerde harç sökücü kullanılabilir. 
Concrate beton sökücü asit, metal koruyucu özelliğine de sahip olan bir kimyasaldır. Bu özelliği ile kullanıldığı aracın yüzey boyasına zarar vermesi söz konusu değildir. Piyasada kullanılan beton ya da mikser araçlarının boyasında sararma gibi durumlar görüyorsanız, bu etki muhtemelen kalitesiz beton sökücü kimyasal kullanımından kaynaklıdır. Firmamız tarafından üretilen harc sökücü asitler ile beton alıntılarını etkili şekilde temizlediğiniz gibi araçlarınızın zarar görmesinin de önüne geçebilirsiniz. 

Harç Beton Sökücü Nasıl Kullanılır?

Beton ve harç sökücü kimyasal kullanımı ile ilgili ürünlerin üzerinde yazan talimatları dikkate almanız yeterlidir. Talimatlarda ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili tüm ayrıntılar yer almaktadır. Ürünleri nasıl kullanacağınız ile ilgili dilerseniz firma görevlilerimizden de destek alabilirsiniz. En verimli şekilde kullanabileceğiniz konsantre beton harç sökücü ürünler ile etkili bir temizlik süreci yaşayabilirsiniz. 
Çimento ve beton kalıntılarının çıkarılması çok zor bir işlemdir. Bu durumla karşılaşıldığında özel kimyasal uygulamasına ihtiyaç vardır. Beton sökücü kullanımı ile ilave başka bir kimyasal kullanımına ihtiyaç duymadan mikser ve beton araçlarındaki kalıntıları ortadan kaldırabilirsiniz. Çimento harç sökücü kullanımında genel olarak 1'e 10 kuralı geçerlidir. Yani galon içine konulacak 10 birim suyun içine 1 birim de kimyasal takviyesi yapılmalıdır. Bu sayede ürünleri çok daha ekonomik şekilde kullanabilirsiniz. Yine de beton sökücü üzerinde yazan talimatları baz alarak en uygun kullanım koşullarını elde edebilirsiniz. 

Beton Sökücü Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Diğer kimyasal türlerinde olduğu gibi harç beton ve kireç sökücü kullanımında da dikkat edilmesi gereken bir kısım hususlar vardır. Bu kapsamda aşağıdaki hususlara dikkat ederek kimyasal kullanımından en etkili verim alınabilir. 
•    Beton sökücü, asidik bir maddedir. Bu nedenle kullanımı esnasında ayrıca hassasiyet göstermeye ihtiyaç vardır. 
•    Kimyasal uygulaması esnasında mutlaka eldiven ve maske gibi koruyucu ekipmanın temin edilmesine gerekir. 
•    Kimyasal uygulamasında yeterli miktarda kimyasalın karışıma dâhil edilmesi esastır. 
•    Kullanım esnasında harç kalıntılarının her bir bölgesine sıvı teması sağlanmalıdır. 
•    Ürün kullanım talimatlarında belirlenen süre sonunda harç kalıntıları yüzeyden temizlenecektir. 
•    Kimyasal uygulamasında belirlenen sürenin yeterli olmasına dikkat edilmelidir. Kısa süreli uygulamalarda etkili sonuç alınmayabilir. 

Harç Beton Sökücü Ürünlerin Kimyasal Yapıları Nasıldır?


Harç Beton Sökücü Kimyasallar, konsantre su bazlı asidik karakterli kimyasal maddelerden üretilmektedir. Betonu çözme ve sökme şeklinde söken asidik değerdir. Asidik değerin ekipmanlarımıza vermiş olduğu olumsuz etkilerden koruyan ise metal koruyucu inhibitörlerdir. Beton sökücü kimyasal ürünlerin kimyasal yapılarını oluşturan kimyasalları ar-ge çalışmaları sonrasında belirlenerek üretilirler. 


Beton Sökücü Kimyasallarda Kullanılan Metal Koruyucu İnhibitör Nedir?


Beton sökücü kimyasallarda kullanılan metal koruyucu inhibitör, Beton sökücülerin uygulandığı yüzeylerde çıplak metallerimizi ve boyalarımızı koruyan asidik değerin metallerimize verebilecek olduğu zararları ortadan kaldıran kimyasallara metal koruyucu inhibitör denir.


Beton Harç Sökücü Kimyasallarda Metal Koruyucu İnhibitör Neden Kullanılır? Maliyetleri Nasıl Etkiler?


Asidik değer her ne kadar beton, harç, çimento, şerbet, sıva kalıntılarını çözme, sökme, temizleyebilme özelliği olsa da boyalı ve boyasız uygulandığı yüzeylerde zamanla istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmamıza sebebiyet vermektedir. Beton harç sökücü kimyasalların üretim aşamasında metal ve boya koruyucu inhibitörler asidik değerin yüzeylerimize vermiş olduğu tahribatı minimum seviyeye indirgemek için kullanılmalıdır. Metal koruyucu inbitörler maliyetleri olumsuz yönde etkilemekte olup sadece asidik değer taşıyan beton sökücü ürünlerden, fatura birim maliyeti olarak çok daha pahalı gibi gözükse de periyodik olarak kullandığımızda zamanla ekipmanlarımıza vermiş olduğu zararlardan dolayı önemli bir maliyet oluşturacağı kaçınılmazdır. Sürekli asidik değer ile karşılaşan ekipmanlarımızın yüzeylerinde deformasyonlar başlayacak olmasından kaynaklı revizyon ihtiyacı olacaktır. Bu revizyon işlemi çok ciddi maliyetler oluşturduğundan metal koruyucu inhibitör içermeyen harç beton sökücü kimyasalları kullanmanızı tavsiye etmeyiz.


Kurumuş Harç Nasıl Temizlenir?


Kurumuş Harç, harç sökücü ürünlerimizle etkili şekilde yapılabilmektedir. Kurumuş harç temizleyici ürünümüz Concrate Kr içeriğinde metal koruyucu inhibitörler olduğundan dolayı hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylerde kurumuş harç temizleyici olarak güvenle kullanılır. Ürünümüz kurumuş harç kalıntılarına püskürtme yapılabilecek bir aparat yardımı ile arka arkaya sıkılır ve beklenir. Ürün köpürme efekti sayesinde dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak hızlı bir şekilde reaksiyona girer. Betonu, harcı oluşturan çimento ve kumu birbirinden çözerek ayırır ve istenilen temizliği kolay ve etkili bir şekilde yapmamızı sağlar.


Tuvalet Taşından Harç Nasıl Temizlenir?


Tuvalet taşından harç Concrate Kr harç temizleyici ürünümüz tuvalet taşından etkili şekilde harç temizleyebilme özelliğine sahiptir. Burada önemli olan tuvalet taşından harç temizlerken tuvalet taşına zarar vermeden gerekli ve istenilen temizliği yapabilmektir. Harç temizleyici kimyasal ürünümüzün fayans, mermer, klozet, tuvalet taşı gibi seramik koruyucu inhibitörler içeriğinde mevcuttur. Bu inhibitörler asidik değerin yüzeylerimize verecek olduğu zararları ortadan kaldırmaktadır. Kimyasalın uygun şekilde konsantrasyonu ayarlandıktan sonra püskürtme aparatı ile beton ve harçlı kısma arka arkaya püskürtülür. Sert fırça yardımı ile harç kalıntıları yüzeyden uzaklaştırılarak Tuvalet taşından harç temizliği yapılır. Sonrasında raf tipi ürünler ile ince temizlik yapılarak istenmeyen harç kalıntılarından kurtulmuş oluruz.


Mermerdeki Harç Nasıl Temizlenir?


Mermerdeki harç kalıntısının durumuna göre konsantrasyonu ayarlana ürün direk yüzeye püskürtülür. Fırça yardımı ile küçük fiziksel etki uygulanarak mermerdeki harç kalıntısı temizlenir. Burada önemli olan mermerdeki harcı temizlemek değildir. Önemli olan mermerin yüzeyine zarar vermeden yani eloksal yapıyı bozmadan yapılan temizlik daha önemlidir. Mermer harç temizleyici ürünümüz mermerin yüzeyindeki cilaya zarar vermeden istenilen temizliği yapmamıza imkân tanır.


Camdan Harç Nasıl Temizlenir?


Camdan harç temizliği cam yüzey koruyucu inhibitörlü ürünümüz ile yapılabilmektedir. Konsantrasyonu ayarlanan ürün beton, harç kalıntısına arka arkaya püskürtülerek camdan harç kalıntısının temizlendiği görülecektir. Ürünümüz cam yüzeylere zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir. Cam yüzeylerden beton, harç kalıntılarını etkili şekilde temizleyici olarak güvenle kullanılır.

Harç Pisliği Nasıl Temizlenir?


Harç pisliği temizlenecek yüzeye uygun harç sökücü kimyasal ürün seçilerek ürünün konsantrasyonu ayarlanır. Harç pisliğinin bulunduğu bölgeye arka arkaya püskürtülür. Fırça yardımı ile kolayca etkili şekilde harç temizliği yapılır. Burada önemli olan harç pisliğini temizlemek değildir. Yüzeyimize uygun harç temizleme kimyasalını seçmek daha önemlidir. Yüzeyinize uygun harç beton sökücü ürünü belirlemek, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Fayans Üzerindeki ve Tuvaletteki Kurumuş Harç ve Çimento Nasıl Temizlenir?


Fayans üzerindeki ve tuvaletteki harç, çimento, beton doğru harç temizleyici ürün seçilerek yapılmalıdır. Doğru harç temizleyici ürün seçildikten sonra yüzeydeki harç, beton ve çimento yoğunluğuna göre uygun konsantrasyonda seyreltilen ürün püskürtme yapılarak harçlı kısma uygulanır. Uygulama sonrası fırça yardımı ile harç kalıntıları kolay bir şekilde temizliği yapılır.


Beton Harç Sökücü Kimyasalların Fiyatları?


Beton harç sökücü kimyasalların fiyatlarını büyük ölçüde metal koruyucu inhibitörler belirlemektedir. Numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Fiyat ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.  

Beton Sökücü Fiyatları Nedir?

Beton sökücü satın almak istediğinizde doğal olarak ürünlerin fiyatını da araştırmanız gerekir. Söz konusu beton sökücü fiyatları miktar, bileşim ve işlev özelliklerine göre değişir. Firma olarak sizlere istediğiniz bileşim ve miktar özelliklerine göre harç sökücü kimyasal üretme imkânına sahibiz. Dilerseniz siz değerli müşterilerimize ücretsiz numune hizmeti de veriyoruz. Bu sayede ürünlerimizi test etme imkânı bulabilirsiniz. 
DNC Kimya olarak sizleri kaliteli ürünlerle tanıştırarak sektör faaliyetlerinize olumlu anlamda katkı sağlıyoruz. Satın alacağınız beton sökücü kimyasallar ile etkili temizlik ve harç sökme işlemi yapabilirsiniz. Ürünlerle ilgili bilgi almak isterseniz web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Firma görevlilerimiz sizlere fiyat konusunda da gerekli desteği sağlayacaktır. Kalite ve güvenin adresi olan DNC Kimya ile sektöre katkı sağlayan concrate beton sökücü ürünlere sahip olabilirsiniz.