D- CLEAN OİL

Konsantre su bazlı asidik karakterli ağır yağ çözücü ürünümüz boyalı boyasız hassas yüzeyler dâhil tüm yüzeylerde yağ, kir, pas temizleyici olarak kullanılır. Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları, yoğun kirler ve oksidasyon (pas) üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. D Clean Oil yağ çözücü kimyasal ürünümüzün geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri pas ve korozyon lekeleri üzerinde kolaylıkla temizleme imkânı sağlar. Çıplak metallerde oluşan pas, kireç, kışır, yağ ve kirlilikleri etkili şekilde temizleyici özellikli kimyasallardan formüle edilmiştir. Alkali karakterli su bazlı kimyasallar ile temizliği yapılamayan tüm yüzeylerden gres yağlarını dahi etkili şekilde kolayca temizlenmesini sağlar. Konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti oldukça düşüktür. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, çözüm üreterek uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme yapabileceğiniz numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.

D Clean Oil - Yağ Çözücü Nedir?


Konsantre su bazlı suyla seyreltilebilen endüstriyel asidik karakterli ağır yağ, kir ve pas çözücü, temizleyici kimyasal. 


D Clean Oil - Yağ Çözücü Nerede kullanılır?


Makine kaportaları gibi boyalı, boyasız yüzeylerde, Çöp konteyner ve kamyonlarının zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda, ham metallerden pas, yağ alma işlemlerinde, özellikle metal ve sert zemin yüzeyler üzerinden mekanik yağ ve kirlilik temizliklerinde, bazı vaks ve cilaların çözülmesinde güvenle kullanılır.


D Clean Oil – Karbonlaşmış Ağır Yağların Temizliğinde Etkilidir.


Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları, yoğun kirler ve oksidasyon (pas) üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri pas ve korozyon lekeleri üzerinde kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.


D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüz Güvenlidir.


Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında metal koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede uygulandığı metal yüzey ve aparatlar üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen D-CLEAN OIL; kostik, fosfat, amonyak ve serbest alkali içermez. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.


D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüz Nerelerde Kullanılır?


Her türlü temizleme sisteminde; sıcak, soğuk uygulamalarda, basınçlı yıkayıcı ve buhar temizleyicilerinde yer temizleme otomatların da, pulvarize yöntemlerle, silme-fırçalamayla, daldırma tanklarında etkili sonuç verir. Boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mermer, mozaik, beton, asfalt, bitüm, epoxi ve her türlü zemin kaplama malzemesi üzerinde, plastik, formika, laminant kaplı yüzeyler; seramik, metal, kauçuk malzemeler üzerinde güvenle kullanılır.


D Clean Oil - Yağ Temizleyici Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak    
Koku    Karakteristik doğal koku    
PH ( % 100” lük çözelti )    1-2    
Yoğunluk (20°C)    1.1 g/cm³    
Kaynama Noktası    105 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


D-CLEAN OIL yağ temizliklerinde tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/10 birim su ile seyreltilerek yüzeye püskürtme yöntemiyle  uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma yöntemiyle yapılan temizliklerde 1/10 – 1/20 Basınçlı yıkayıcılarda 1/20 –1/30 Silme yöntemi ile yapılacak temizlik işlemlerinde 1/10 – 1/25 oranlarında suyla karıştırılarak yapılabilir. Uygulanan alanda kalıntı ve kirlilik çok fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir.


D Clean Oil - Yağ Çözücü Ürünümüz Ambalaj Miktarları


10 - 30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.


D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -15 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler