PROCLEAN PLUS

Konsantre su bazlı asidik karakterli alüminyum metal yüzey temizleyici ve parlatıcı ürünümüz özellikle su yağmurlaması ile soğutulan alüminyum peteklerde; zamanla oluşan pas, kireç ve tortu tabakalarının pratik ve etkin bir şekilde temizlenmesine imkân sağlar. Klima, chiller, kondenser, klima dış üniteleri, boyanmamış yada boyanacak olan tüm alüminyum yüzeyler, alüminyum serpantinleri, radyatör petekleri ve merkezi soğutma sistemlerin de bulunan alüminyum petekler başta olmak üzere % 95 ve üzeri saf alüminyum içeren alaşım metallerin temizliğinde güvenle kullanılır. Boyası yapılacak alüminyum ve metal yüzeylerini boyaya hazır hale getirir. Bu özelliği sayesinde yapılan boyanın dış etkilere karşı dayanımı artar. Konsantre ve su bazlı olmasından kaynaklı su ile seyreltilerek kullanılmasından dolayı ekonomik kullanım imkanı sağlar.

Asidik Alüminyum Temizleyici Proclean Plus Ürünümüz Güçlü ve Güvenlidir.


Güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan temizler ve parlatır. Yağ ve kirliliklerle reaksiyon vererek köpürür, bu sayede dik yüzeylerde kısa süre içerisinde pratik ve etkili temizlik yapılmasını sağlar. Proclean Plus geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine organik asitlerden oluşan formülasyona sahip olup, İçeriğinde alüminyum koruyucu inhibitörler nedeni ile alüminyum malzeme üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. Doğada biyolojik olarak parçalanır.

Proclean Plus  Asidik Alüminyum Temizleyici Ürünümüz Temizlik Ve Bakım Süresini Kısaltır

Uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulandığında oksidasyon, kireç, kışır, toz, kurum, yağ ve kirlerle reaksiyona girerek hızlı sonuç verir. Köpürme ve kirlilik üzerinde yürüme özelliği sayesinde iç kısımlara kadar etkili bir temizlik sağlar. Sistemin alüminyum peteğinin sökülmesine gerek duyulmadan; olduğu yerde, monte vaziyette temizlik imkânı verir.

Asidik Alüminyum Temizleyici Ürünümüz Proclean Plus  Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Menekşe-Kırmızı    
Koku    Doğal Kimyasal İçerik Kokusu    
PH ( % 100” lük çözelti )    2-2,5    
Yoğunluk (20°C)    1.20 g/cm³
Kaynama Noktası    115 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

 

Proclean Plus  Asidik Alüminyum Temizleyici Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


PROCLEAN PLUS tek başına kullanılacağı gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek uygulama yapılabilir. Su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma, silme yada uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulanır. İhtiyaç dâhilinde su ile yüzey durulaması yapılabilir.

Alüminyum metal parça temizliği    : 1/10-1/15
Klima petek temizliği    : 1/5 -1/10
Klima petek periyodik bakımı    : 1/20-1/30


Proclean Plus  Asidik Alüminyum Temizleyici Ürünümüzün Ambalaj Miktarları


30 – 60 kg  kapaklı plastik bidon, 210 kg  varil veya 1000 kg IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize gönderimi sağlanır.

Proclean Plus  Asidik Alüminyum Temizleyici Ürünümüz  Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 30 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler