DNCOL PAINT 220

ASİDİK KARAKTERLİ ENDÜSTRİYEL BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT..

DNCOL PAINT 220 JEL

ASİDİK KARAKTERLİ ENDÜSTRİYEL JEL BOYA SÖKÜCÜ ..

D-PAINT 410 AS

ASİDİK KARAKTERLİ BOYA SÖKÜCÜ ..

DNC INK 201

MATBAA MÜREKKEBİ VE SERİGRAFİK BOYA SÖKÜCÜ..

DNCOL PAINT 240

ALKALİ KARAKTERLİ ENDÜSTRİYEL BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT..

DNCOL RESİNG

REÇİNE VE BOYA SÖKÜCÜ ENDÜSTRİYEL SOLVENT..

WAXCLEAN

WAX VE CİLA SÖKÜCÜ..

DNC INK 202

MATBAA MÜREKKEBİ VE BOYA SÖKÜCÜ..

DNC INK 520

MÜREKKEP SÖKÜCÜ YAĞLAYICI ENDÜSTRİYEL SOLVENT..

PAINT-OFF EXTRA

ENDÜSTRİYEL BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT..

PAINT-OFF JEL

ENDÜSTRİYEL JEL BOYA SÖKÜCÜ ..

DNCOL PAINT 200

BOYA SÖKÜCÜ ENDÜSTRİYEL SOLVENT..

DNCOL PAINT 210

ENDÜSTRİYEL BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT..

DENEME SONUÇLARI

Boya Sökücü: Asidik karakterli endüstriyel boya sökücü

Asidik karekterli endüstriyel boya sökücü solvent ürünümüz DNCOL PAIT 220 solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı degildir. ETKİLİDİR.

Metal yüzey üzerinde su bazlı ve solvent bazlı elektrostatik boyaların sökülmesinde kullanılan güçlü bir boya sökücü. Güçlü formülü sayesinde özellikle standart yöntemler kullanılarak sökülemeyen çok katlı boyaları DNCOL PAINT 220 boya sökücü ürünümüzlekolayca sökersiniz.

Boya Sökücü DNCOL PAIT 220 Hızlı sonuç verir. Boya katlarınınhepsini çok kısa sürede söker. Etkili formülü sayesinde boya ve metal arasına girerek boyanın kendiliğinden çözülme yöntemi ile sökülmesini sağlar. Boyayı bünyesine almadan sökme işlemini gerçekleştirdiğinden tek banyodan defalarca kullanım imkanı sunar.

 

KULLANIM ALANLARI

Boya Sökücü DNCOL PAIT 220 ürünü sadece daldırma yöntemi ile uygulanmaktadır. Uygun daldırma tankına konulan ürünün içerisine boyası sökülecek malzemeler konulur ve 5 ila 20 dk. arası bekletilir. Basınçlı su ya da hava ile malzeme üzerinden sökülmüş boya artıkları uzaklaştırılır.


BOYA SÖKÜCÜ:

Endüstriyel sanayide boyama işlemi yapılan yüzeylerde özelliklede metal sanayi sektöründe boya yapılacak parçalar uzun süre elektrostatik toz boya ve yaş boyaya maruz kalan boya aparatları aşırı boya miktarından dolayı kullanılmaz hale gelir. Askılar üzerindeki boya çözülmez ise hem parçalar rahat bir şekilde takılamayacak hem de boya sarfiyatı artmaya başlayacaktır. Böylece enerji sarfiyatı ve dolayısıyla maliyet artacaktır.

Boya sökücüler aynı zamanda üretim aşamasında hatalı boyanan yüzeyler üzerinde de gayet hızlı ve etkili sonuç vermektedirler.Bu sayede hatalı boyama yapılan yada fiziksel darbeler sonrası yaralanan parçalar tekrardan üretilme ihtiyacı duyulmadan yüzeyindeki boya tabakası boya sökücü yardımıyla temizlenecektir.

Boya sökücü ürünler genelde solvent bazlı sıvı form boya çözücüler ve solvent bazlı jel formda boya sökücüler olarak iki ana grupta toplanırlar.Daldırma ve püskürtme yöntemiyle uygulanan sıvı formdaki boya çözücüler boyama sektörünün sıklıkla kullandığı boya sökücü gruplardır.Dik yüzeyler üzerinde ve daldırma yapılamayacak kadar büyük ve geniş hacimli malzemeler üzerinde kullanılan jel boya sökücüler yapılarında ki jel formu sayesinde boya sökülecek zemin üzerine tutunarak boya tabakasının hızlı ve etkili biçimde sökülmesini kolaylaştırırlar.

Boya sökücü ürünlere yüzeye yapılan hatalı boyama işlemleri sonrasında ihtiyaç duyulur.Yada elektrostatik toz boyama kabinlerinde kullanılan askı aparatları üzerindeki çok katlı boyaları sökmek için de boya sökücü ürünlerin kullanımı tüm sanayi alanında yaygındır. Boya sökücülerin kullanıldıgı  boya çeşitleri genelde elektrostatik toz boya ve yaş boyalardır. Boya sökme işleminin ardından yüzey tekrardan  boyanabilir.

Demir,alüminyum,zamak,bakır,çelik ve bakır parçalar için farklı boya sökücü ürünler mevcuttur. Elektrostatik Toz boyamada kullanılan askı aparatlarında boya miktarı önemli degildir.boya sökücü ürünümüz çok katmanlı boyalarıda rahatlıkla söker. Solvent bazlı boya sökücü ürünler ısıtma gerekmeksizin yüzeydeki boyayı rahatlıkla söker Alkali boya sökücüler için 100ºC ile 120ºC gibi  sıcaklıkta olması gereklidir. Ürün kullanım konsantresi 1/3 – 1/5 arasındadır.

Boya sökücü ürünlerin konsantre miktarı ve işlem süresi yüzeydeki boyaya ve yüzeye göre degişkenlik gösterebilir.Bizim size önerdigimiz boya sökücü ürünümüz DNCOL PAINT 220 dir;çok güçlü bir boya sökücü’dür.uygulanacak yüzeydeki boyayı katman katman söker.yüzeyde boyadan hiçbir eser bırakmaz.Dik yüzeyler ve boya sökücü banyosuna giremeyecek metaller için jel boya sökücü ürünümüz mevcuttur.jel boya sökücü ürünümüz DNCOL PAIN 220 JEL’dir.Dik yüzeylerde kullanım kolaylıgı saglar.Boya sökücü banyosuna giremeyecek kadar büyük olan yüzeylerdede DNCOL PAINT 220 JEL boya sökücü ürünümüzü kullanabilirsiniz.